BenimBlog.com - Turkce ucretsiz blog Bedava blog hizmeti
Benimblog.com satilikir / is for sale: info@anahaber.com
25/2/2007 - Performans ödevi ve dönem ödevi

ÖDEVİNİZ TAM ANLAMIYLA HAZIR MI ??

 

 

Yeni genelgeye göre artık Performans ödevleri ve Dönem ödevleri yıl sonu notuna daha fazla etki etmektedir.

 

Öğrencilerin ödeve daha fazla önem vermeleri ve gelişimleri için tüm derslerden ödev hazırlamaları beklenmektedir. (İlköğretim okullarında )

 

Ödevlerin düzenli ve yeterince araştırılmış olması alınacak notu önemli ölçüde etkilemektedir.

 

Bunun için hazırlamış olduğumuz ödevin temiz ve düzenli olması , yararlanılan kaynakların ayrıntılı bir  şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

 

Ödevin sunumunda kullanacağınız dosyanın  ve hazırlanacak ön yazı yada kapağın da  alınacak notu önemli ölçüde etkilediği bilinmektedir.

 

Performans ödevi ve Dönem Ödevim sunum dosyası tüm bu sıkıntı veren konularda öğrencilerin imdadına yetişen , Bakanlık onaylı bir ürün .

 

Her yıl 1,5 milyon öğrencinin kullandığı  DÖNEM ÖDEVİM  sunum dosyası , kapaklı ödev dosyası olarak da bilinmekte ve öğretmenlerimiz  tarafından tavsiye edilmektedir.

 

 

Dönem Ödevim ‘ in  3 önemli özelliği bulunmaktadır  :

 

 

1 – Ödev kapağı :  Öğretmenimizin beğeneceği bir kapak bulmak yada hazırlamak her zaman zor olmuştur. Acaba beğenir mi , notu mu nasıl etkiler diye düşünüp dururuz.

 

 Dönem Ödevim sunum dosyasının ön sayfası  aynı zamanda  ÖDEV KAPAĞI ...

 Her derse göre farklı , Milli eğitim müfredatına uygun.Bakanlık onaylı  12 çeşit kapak ve dosya bulunmaktadır. Yani öğretmeninizin beğenmesi garanti ...

 

2 – Kaynakça sayfası : 

 

Dönem Ödevim sunum dosyasının  arka  sayfası  aynı zamanda  KAYNAKÇA  sayfasıdır. Ödevi hazırlarken yararlandığınız kaynakları aşağıda yer alan örnekte görüldüğü şekilde yazmanız alacağınız notu olumlu etkileyecektir .Öğretmenler ödevi değerlendirirken kaynakça  sayfasının bulunmasını şart koşmaktadır.

 

3 – SUNUM DOSYASI : 

 

Dönem Ödevim ‘ in dört bir tarafı kapalı ve kilitli patentli tasarımı ile ödevinizi kirlenmeden , kaybolmadan  şık ve düzenli bir şekilde teslim edebilirsiniz .

 

 Ayrıca poşet dosya , telli dosya kullanmanıza gerek kalmaz . Fiyatı diğer poşetli ve plastik dosyaların yarısı kadardır . % 100 geri dönüşüm özelliği ile de doğaya saygılıdır .

Bu üç özelliği bir arada sunan  ve Avrupa da her yıl 10 Milyon öğrencinin kullandığı ( Term Paper Genius Files  ) Türkiye ‘ de  Dönem Ödevim markası  ile  tüm kırtasiyelerde  ve

 

 

BEYAZ ADAM  Kitapevi   - BAKIRKÖY / İST

 AKÇAY  KIRTASİYE        - AVCILAR MARMARA CAD. / İST   ‘ da.

 

 

 

Dönem Ödevim ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Okulunuz yöneticilerinden ve Öğretmenlerinizden alabilirsiniz .

 

   

Kapak ve dosya çeşitleri için

 

www.paragraflgd.com

 

 

 

 

 

 


Yorumlar ( 2 ) :: Yorum Yaz :: Baglantı


Tanıtım

Performans ödevi ,dönem ödevi ve Proje ödevleri konusunda öğrencileri bilgilendirmek ve yönlendirmek amaçlanmaktadır.

Yeni Yazılar
Menu
Arkadaşlarım
    Baglantılar

    1 sayfadan 1 . sayfa
    geri | ileri