BenimBlog.com - Turkce ucretsiz blog Bedava blog hizmeti
Benimblog.com satilikir / is for sale: info@anahaber.com
AT YARIŞI

7/2/2011 - at yarisinda orjinleri taniyalim

öNEMLİ AYGIRLAR VE BAŞARILI YAVRULARI

WWW.nalsesleri.COM da devamını bulabilirsiniz.


İNGİLİZLER


STRIKE THE GOLD:

(koşan 292 yavrusu 5860 yarışta 625 birincilik yaptı)

ALAZ, ARSENİC, AYDEMİRHAN, CITADEL, COLONELS LOVE, ÇAYGÜZELİ, DOĞANHAN,

GOLDEN SELEN, HAMMURABİ, LİMİTED EDİTİON, MALİ MALİ, SABIRLI, MUMMYS LOVE, RAMAYANA, SPARKLING, SPEEDY WOLF, TAYCAN, THE RISING, TIGHT END.


Bu aygırın yavruları genellikle uzun mesafeli yarışlara yatkındır. Yavruları kum da koşar veyahut çimde koşar diye bir ayrım yapmak imkansızdır. Çekildiği kısrak göz önüne alınarak değerlendirilmesinde fayda olup çok sayıda başarılı yavru vermiştir.


UNACCOUNTED FOR:

(koşan 181 yavrusu 3077 yarışta 413 birincilik yaptı)

AZARAKS, BANKROLL, BERATHAN, BUENOS AIRES, CARLY BABY, CHI, DERVİŞAĞA, DOĞANBEY, Fİ FENOMONİ, GÜLENGÜL, KANŞAV, KAYRA, LADY LIZ, MIDAS TOUCH, MYSTICAL STORM, MY SEA, PARPALI, PASİFİKA, ROBREDO, TIERRA, TIVOLYE BENE, TONYA.


Yavrularından da görüldüğü üzere net bir şekilde kum veya çim piste yatkın yavrular veriyor diyemeyiz. Her mesafede ve her pistte önemli başarılı olan yavruları vardır. Özellikle 2010 yılına damgasını vurmuş bir aygırdır.


ROYAL ABJAR:

(koşan 253 yavrusu 6006 yarışta 834 birincilik yaptı)

ALAYEL, BABA YİĞİT, BEELINE, BEŞ ŞEHİR, BOLD STAR, CARAMEL, CHARLIE BROWN, COPY CAT, DERVİŞ, ELIXIR, FAIR STAR, FAIR SON, GOOD ROYAL, HARPUTLU GAGGOŞ, İLLEDE OĞLUM, KARAKAŞ, KAYADELEN, LEVENTCAN, MAMMA MIA, MISS SURAL, OĞLUM EMRE, PALAZBEYİ, PROMENADE, ROYAL VICTORY, SABAH GÜNEŞİ, SARSILMAZ, SAYLAN, SİRTAKİ, STROMBOLI, WHITE.


Yavruları çok hızlı gelişim gösteren bu aygır ın tayları genellikle sahiplerine oldukça kazanç sağlamıştır. Büyük oranda kum ve kısa mesafelerde başarılı yavruları bulunmasına karşın tam aksine uzun mesafe ve çim pistte de büyük başarılara imza atan yavruları mevcuttur. Yinede genelleme yapacak olursak 1600 e kadar olan mesafelerde çok etkilidir ve 2 li tay yarışlarında koşan yavruları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Yorum Yaz

7/2/2011 - nalsesleri

Yazar: Anonymous
at yarışlarında kazanmanın formülü www.nalsesleri.com da
Baglantı

Benim hakkımda

at yarislarinda kazanmanin yolu www.nalsesleri.com internet sitesinden geçer. ALTILI GANYANDA MUTLAKA KAZANACAKSINIZ.

Arkadaşlarım