BenimBlog.com - Turkce ucretsiz blog Bedava blog hizmeti
Benimblog.com satilikir / is for sale: info@anahaber.com
MİDEYE BİREBİR - Mide İlacı
Benim hakkımda

Her türlü mide hastalığına çare, ülser, mide ağrısı, mide şişkinliği ve ekşimesi vs. hepsine iyi gelen ilaç

Son yazılarım
Menü
Arkadaşlarım
  Baglantılar   geri | ileri
   17/2/2008 - MİDEYE BİREBİR - Mide İlacı

   MİDESİNDEN ŞİKAYETİ OLANLAR LÜTFEN OKUYUN!!!
    
   Değerli dostlarım,
   Size bir bitkiden sözedeceğim. Yaşadığım yörenin dağlarında kendiliğinden yetişen bu bitkinin hemen hemen tüm mide rahatsızlıklarına iyi geldiğini ve çok kuvvetli tedavi edici özelliğinin bulunduğunu tesadüfen keşfettik. Daha doğrusu bu bitkinin şifalı olduğunu biliyorduk. Ancak mide hastalıklarında bu kadar etkili olduğunu bilmiyorduk. Yüce Mevla’nın takdiriyle öğrenmiş olduk. 
            
           Çok araştırmama rağmen maalesef bu bitkinin adını ne bir kitapta ne de bir internet sitesinde rastladım. Size bu konuda bilgi veremediğim için üzgünüm. Aklınıza şöyle bir soru gelebilir: “İsmini cismini bilmediğin bir bitkiyi mi bize tavsiye ediyorsun” diye. Evet. Bu bitki gerçekten işe yarıyor. Çünkü ben kendim bizzat kullandım ve faydasını gördüm. Bunun yanında çok yakın akrabalarım, arkadaşlarım ve çevremdeki dostlarım da bu bitkinin inanılmaz etkisine kendileri de şahittirler. Bu bitkinin etkisini bizzat görünce çevremde midesinden rahatsızlık duyan insanlara tavsiye ettim. Hatta kendim toplayıp verdim. Çünkü pek az kişi bu bitkiyi tanıyor ve biliyor. Bitkinin yetiştiği yere ulaşabilmek için araçla 17-18 km’lik bir yol gidildikten sonra araçlarla devam edilemeyen dağlık bir alanda  yaya olarak 6-7 km. daha  gidildiğinde ancak yerine ulaşılabiliyor. İş bununla da bitmiyor. Bitkinin bulunması ve toplanması çok zor çünkü nadir bir ot. Yani anlayacağınız toplayıp getirmesi epey zahmetli.
               Bahsettiğim bu ot hemen hemen kanser dışında her türlü mide hastalığına bire bir. Örneğin; başta ülser olmak üzere, mide ağrısı, mide ekşimesi, mide gazı, mide iltihabı, hazımsızlık, mide zafiyeti, mide yanması, mide egzaması gibi mide hastalıklarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Unutmayın bunlar yapılan bilimsel araştırmalarla değil, bahsettiğim bu hastalıklardan muzdarip insanların ve benim bizzat kullanmam neticesinde edindiğimiz deneyimlerle ortaya çıkmıştır. 
               Sözünü ettiğim bu bitkinin kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur. Sadece acımsı tadından dolayı bazı hassas bünyelerde hafif mide bulantısı yapmaktadır. Bunu ortadan kaldırmanın çaresi de mevcut olup ilacın nasıl hazırlanıp kullanılacağı konusunda bilgi verirken bundan da bahsedeceğim. 
               Değerli dostlarım. İstediğiniz takdirde size bu şifalı bitkiyi ve nasıl kullanılacağına dair bilgiyi ulaştırabilirim. Hasta birinci haftadan itibaren faydasını görmeye başlıyor. Bir ay kullanmasını tavsiye ediyorum çünkü hastalığın tamamen ortadan kalkması için bu gerekli. Elbette asıl şifayı veren Yüce Allah(c.c.)’tır.
    
   Sağlık, mutluluk ve afiyetle…

   İletişim için mail adresim:

   mideilaci@hotmail.com 
    


   Yorum Yaz! :: Arkadaşına gönder!