BenimBlog.com - Turkce ucretsiz blog Bedava blog hizmeti
Benimblog.com satilikir / is for sale: info@anahaber.com
myspace layouts, myspace codes, glitter graphics
Image Hosted by ImageShack.us

>

Benim hakkımda

minik parmaklarımda benimdünyamı yazacağım

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics
Son yazılarım
Başlıksız
İLK OKUL GÜNÜM
COCUK DÜNYAM
SELAM

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics
Menü
Ana Sayfa
Profil
Resim galerim
Arşiv
Eposta gönder

Arkadaşlarım
yakuza

Baglantılar
TOKAY ŞİİR
TOKAY
hazan mevsimi
imkansızım


myspace layouts, myspace codes, glitter graphicsTechnorati ProfileAdd to Technorati Favorites
8/5/2008 -

Barbie'nin Günlüğü (VCD), Various
8.03 YTL + KDV
KDV Dahil Fiyat: 9.48 YTL

Bu ürünün fiyatini farkli kurlarda görmek için sag taraftaki Kur Degistir menüsünü kullanin.
Ürün Kodu: VI342875DH622
Önemli Isimler: Various
Yapımcı Firma: Universal Pictures
Yıl: 2006
Bu film VCD (VideoCD) formatında. Altyazı, dil seçenegi bulunmamaktadır.
Genellikle 2 ila 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Lütfen adet girin:

 
Bu İnanılmaz, Büyüleyici Hikaye Gözlerinizi Kamaştıracak. Arkadaşlık, Sihir, Güzel Müzikler, Moda ve Tabi ki Romantizm!

Yeni bir okul yılı başlıyor ve tam anlamıyla sihir dolu bir yıl olacak. En iyi arkadaşlarımla takılmaya bayılıyorum çünkü her zaman çok eğleniyoruz. Bir müzik grubumuz var ve ben gitar çalıyorum. Henüz kimsenin önünden çalmamış olsak da gerçekten ortalığı kasıp kavuruyoruz. Aynı zamanda en büyük hayalim olan okul televizyonunda çalışıyorum her ne kadar Raquelle'nin getir götür işlerini yapsamda! Neredeyse unutuyordum okulun en popüler erkeği var. Daha beni fark etmedi ama edecek!

Bu özel günlük ve büyüleyici bileziğimle tüm rüyalarım bir gün gerçek olacak. "Barbienin Günlüğü" ile hayatımın ne kadar eğlenceli ve heyecan dolu olduğunu keşfedin!

Orjinal Dili: İngilizce, İzlenebileceği Diller: Türkçe, Süre: 70', 2 VCD
 

Yorumlar ( 0 ) :: Yorum Yaz :: Baglantı

7/5/2008 - İLK OKUL GÜNÜM

Annem ve babamla birlikte okuluma geldiğim ilk günü anımsıyorum. İlk günün heyecanı ile onlardan ayrılamayacağımı düşündüm. Benimle kalmalarını istedim. Öğretmenim bana; "Annen ve baban hep seninle olacaklar" dedi. Şaşırmıştım. Bunun nasıl gerçekleşeceğini merak ediyordum.

Okulumda;

  • Okullar ilk açıldığında annem ve babam tatil günü senin okuluna gidiyoruz dediler. Okulum beni yine şaşırttı. Annem ve babam benim gibi okula gidiyorlardı. Onlara sorduğumda öğretmenlerimle toplantı yaptıklarını söylediler. Diğer arkadaşlarımın aileleri de varmış. Anne ve babama ''neler oldu'' diye sordum. Onlar, arkadaşlarımın anne ve babalarıyla tanıştıklarını,öğretmenlerimin okulda oynayacağımız oyunlarla ve diğer etkinliklerle ilgili bilgi verdiklerini söylediler. Evde bana bunları anlatmaları çok hoşuma gitti.
  • Annem ve babam istedikleri zaman öğretmenimle gelip konuşabiliyorlar. Biz oyuncaklarla çok güzel oyunlar oynarken onların benim hakkımda ne söylediklerini çok merak ediyorum; ama okulda öğretmenimi üzsem de annem bu durumu biliyor, yine de öğretmenimle konuştuklarında yüzü gülüyor.
  • İki ayda bir resim ve yazıların olduğu kitapları eve götürüyoruz. Bu kitapların okulumuzun dergisi olduğunu söyledi öğretmenimiz. Annem ve babam bu dergileri okuyarak, okulumuzdaki etkinliklerden haberdar oluyorlar. Bence okumak çok güzel olmalı.
  • Bazı hafta sonları annem ve babamın yine okula gittiklerini öğreniyorum. Okulumuzda seminerler oluyormuş. Öğretmenlerimiz hem bizimle davetiye yolluyorlar hem de anne ve babalarımızın gelmesi için telefon açıyorlar. Önemli olmalı. Babama seminer nedir diye sorduğumda ''Bilgi alışverişi'' dedi. Öğretmenlerimle ve okulumuza gelen bir konukla sohbet ediyorlarmış. Bence güzel; çünkü annem ve babam benimle daha çok oyun oynamaya başladılar.
  • Annem ve babamla evde dergilerden çok değişik hayvan resimleri araştırdık ve bir kartona yapıştırıp okula götürdüm. Akşam eve gidince anne ve babam ''Öğretmenin ne dedi?'' diye sordular. "Çok güzel bir çalışma olduğunu söylemişti" dedim ve o resimlerle neler yaptığımızı anlattım.
  • Her Cuma öğretmenlerim aileme bir kitap gönderiyor. Bu kitapta okulda öğrendiklerimle ilgili faaliyetler var, hafta sonunda ailemle birlikte bu faaliyetleri yapıp Pazartesi tekrar öğretmenlerime getiriyorum.
  • Öğretmenlerimiz bize ''Sizler karıncalarsınız, çok çalışmalısınız'' diyor. Gerçektende çok oyun oynuyoruz; ama hiç yorulmuyoruz. Bayramlar oluyor. Bizler şarkı söylüyor, dans ediyoruz. Anne ve babalarımız yine okulda. Bizi alkışlıyorlar. Okulu bitirirken de geldiler. Öğretmenimin söylediği doğruymuş anasınıfında anne ve babamdan hiç ayrılmadım.
Yorumlar ( 0 ) :: Yorum Yaz :: Baglantı

4/5/2008 - COCUK DÜNYAM

bir dünyam vardı;
beni bana
anlatan.
küçükcük bir dünya.
yalnız benim yaşayabildiğin
bir sevgi,
yalnız benim anlayabildiğim
bir hoşgörü
söz dinleyen
bir gönül.
yalnız beni saran
katıngısız,saf, berrak
tertemiz bir sevgi,
tertemiz bir dünya...

anlayabildiğim dostluklar,
dostlar,
ne oldu onlara?
nası yedi bitirdi, yıllar;
bütün bunları.
dostlukları...sevgiyi?
kimler nasıl yedi?
hayallerimi,umutlarımı
o küçük dünyamı?
geri istiyorum.
geri verin bana,
o çocuk dünyamı.
çocukça yeniden kucaklamak istiyorum...

Yorumlar ( 1 ) :: Yorum Yaz :: Baglantı

16/1/2007 - SELAM

MERHABA BEN 7 YAŞINDAYIM VE İLK SİTE DENEMEM SİZİNLE DUYGULARIMI VE KÜÇÜK DÜNYAMI PAYLAŞACAĞIM ŞİMDİDEN SİZLERE TEŞEKKÜRLER

Yorumlar ( 0 ) :: Yorum Yaz :: Baglantı