BenimBlog.com - Turkce ucretsiz blog Bedava blog hizmeti
Benimblog.com satilikir / is for sale: info@anahaber.com
AVONA ÜYE OLMAK İSTEYENLER..

Tanıtım
Baglantılarım

* Ana Sayfa
* Profil
* Arşiv
* Arkadaşlarım

AVONA ÜYE OLMAK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİR...KAYIT MERKEZİ

AVON KOZMETİK KAYIT MERKEZİAVON KOZMETİK KAYIT MERKEZİ

Avona Üye Olmak İstermisiniz Ürünlerinizi Fabrika Geliş Fiyatından Alarak Kar Elde Etmek Ayrıca ek Gelir Sağlamak Avon Kozmetik İle Çok Kolay Ürünlerimiz Hem Kaliteli Hemde Hesaplı avon Temsilcisi Olma Ayrıcalıgını Sizde Yakalayın.
BAYANLAR KOLAY VE ZAMANINIZI HARCAMADAN EK GELİR...
*SEVGİLİ BAYANLAR
*ÖGRENCİLER
*EV HANIMLARI
*ÇALIŞAN BAYANLAR
*İYİ BİR KARİYER İSTEYENLER
*EK GELİR İSTEYENLER
*İYİBİR ÇEVREDE ÇALIŞMAK
*BÜTÜN 18 YAŞINI DOLDURMUŞ VE KENDİNE EK GELİR ARAYANLAR DÜŞÜNENLER SON DERECE KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR FİRMA OLAN AVON KOZMETİK SİZLERE SADECE KATOLOGTAN SİPARİŞ TOPLAYARAK VE YAPACAĞINIZ TEMSİLCİLERDEN PRİM ALARAK KAZANCINIZA KAZANÇ EKLEME FIRSATI SUNMAKTA .
AVON KOZMETİK İLE HAYATINIZA YÖN VERİN TAKIM ÖNCÜSÜ OLUP EKİBİNİZİ KURUN VE KAZANIN. ...
AVON KOZMETİK TANINAN VE ÇOK TALEP GÖREN BİR FİRMA .KENDİ ÜRÜNLERİNİZİN KAPINIZA KADAR ÜCRETSİZ TESLİM EDİLMESİNİ, FABRİKA FİYATINDAN ALMAK HATTA EK GELİR SAGLAMAK SİZİN ELİNİZDE. ÇOK KOLAY VE BASİT ÜYE OLMAK MSN ADRESİNDEN BİZE ULAŞIN .
OTURDUGUNUZ YERDEN SADECE KATOLOGTAKİ ÜRÜNLERİ ARKADAŞLARINIZA, CEVRENİZE GÖSTERMENİZ YETERLİ ÜRÜN BAŞINA SİZE %33 KAR KALIYOR SİZLERDE .BANA ULAŞIN 

MAİL  ADRESİM : avon_avon_to@hotmail.com


Saat ve Tarih: 10:37, 22/4/2008
Yorum Yaz

avoncunuz zahide

zzahidee_88@hotmail.com eger ankaradan müşteri olmak isterseniz ulasın bana 05068519838

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 06:33 , 3/4/2009

Baglantı

avon

AVON TEMSİLCİSİ OLMAAvon ürünlerini satıp kendi ihtiyaçlarınızı indirimli karşılayabileceğiniz gibi çevrenizdekilere ürün satarak ek gelirde elde edebilirsiniz..
Temsilcilikle ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum..
Avon temsilcileri satışlarından %33 kar elde etmektedir..Avon’a satış temsilcisi olduktan sonra her siparişinizin en az 75 lira ( temsilci fiyatıyla ) olması gerekmektedir yoksa 7,5 lira hizmet bedeli ödemek zorunda kalıyorsunuz..Avon’a sipariş vermiş olduğunuz katalog ve ürün denemeleri için ayrıca ücret ödemektesiniz..
Avon temsilcisi olmak isterseniz aşağıdaki bilgileri zzahidee_88@hotmail.com adresine Temsilci başlığıyla gönderirseniz.Temsilci olmanız için gereken işlemleri başlatabilirim..
İsim Soyad :D.Tarihi : ( gg/ay/yy)Adres :Ev Tel:Cep Tel :E-Posta:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Takım Öncüsü OlmaTakım Öncüsü olmanın yararları nelerdir?
Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak sınırsız kazanca,Sevdiklerinize ayıracağınız zamana,Kişisel gelişiminiz için eğitim desteğine,Avon Takım Öncülüğü Fırsatı ile sahip olacaksınız!
Takım Öncüsü olarak, kendi temsilcilerinizi kayıt edecek, ekibinizi kuracak, eğitecek ve onlara rehberlik edeceksiniz. Takım Öncülüğünü seçerek nasıl, ne zaman hatta kiminle çalışacağınıza artık siz karar vereceksiniz.
Takım Öncüsü olmanın sorumlulukları nelerdir?
Yaptıkları örnek alınan biri olarak liderlik yapmak:Kendi temsilcilerinizden daha çok satarak kişisel satışlarınıza devam edin. Satış toplantılarına, ürün eğitimlerine, cilt bakım seminerlerine katılın ve Avon ürünleri konusunda uzman olun. Örnek ürünler ve numunelere yatırım yaparak satışlarınıza devam edin. Göreceksiniz ki, temsilcileriniz de sizin yaptıklarınızı yapacaklar!“Tam sizin gibi” kişiler yetiştirmek:Temsilcilerinizi eğitirken ve onların gelişiminin sorumluluğunu alırken yapacağınız tam olarak budur. Onlara doğru örnek oluşturarak onlardan “tam sizin gibi” olmalarını bekleyeceksiniz:* Sattıkları ürün hakkında bilgili* Mükemmel servis sağlamakta kararlı* Avon Takım Öncülüğü Fırsatı konusunda coşkuluEkibinizin işini kolaylaştırmak:Ekip üyeleriniz, öğrendiklerinin %75'ini sizden öğrenecekler. İşinizi ne kadar sadeleştirirseniz onların sizi ve yaptıklarınızı örnek alması o kadar kolay olacaktır.
Ne kadar kazanabilirim?
Takım Öncülüğü ile daha çok kazanmak sizin elinizde…Takım Öncüleri, kendi satışlarının dışında ekiplerinin satış performanslarına göre de prim alır.Takım Öncülerinin, aktif temsilci sayıları ve onların satışlarından yapılan tahsilat sonucuna göre seviyeleri belirlenir ve primler o seviyenin komisyon oranına göre verilir.
Takım Öncüsü olmanın şartları nelerdir?
- Takım Öncüsü olmak için 18 yaşını geçmiş olmak gerekmektedir.
- Takım Öncüsü olmanın bir diğer şartı ise en az 5 aktif temsilci ve 625TL’lik satışa ulaşmaktır.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 04:00 , 14/5/2009

Baglantı

avon

slm ben yurt disinda yasiyorum ve avonu buradan bir baskasinin uzerinden calisiyorum bilmek istiyorum acaba beni uye olarak kabul edermisiniz avonla calismak icin aylik siparisim 2000 tl yaklasik oluyo mail adresim elnure_585@mail.ru lutfen cvb bu adrese yollayin onceden tesekkur ederim

Yazar: elnure Saat ve Tarih: 07:43 , 14/11/2010

Baglantı

avon

avona üye arıyorum olmak isteyenlerin aramalarını bekliyorum 536 661 25 27

Yazar: satış temsilcisi Saat ve Tarih: 09:58 , 21/5/2011

Baglantı

avon

avona üye olmak isteyenler bu 05446134552 nu bana ulaşa bilirler herkonuda bilgi verilir

Yazar: nurhan Saat ve Tarih: 07:04 , 17/11/2012

Baglantı

avon altın üye

avon temsilcisi olmak üye yapmak isteyenler ürünlerini satın almak isteyenler bana ulaşabilirsiniz http://avontemsilcilik.tr.gg/Ana-Sayfa.htm

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 12:46 , 28/1/2013

Baglantı

Başlıksız Yorum

slm kızlar ben ümranye avon satş temsilcisi elif temel .. avona üye olmak isteyipte kendi parasını kazanmak isteyen kızlar numaram 0531 031 50 21 yada mcelif_dj.crazyelif_ossie@hotmail.com hesabına msj atarak ulaşabilrsnz.

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 10:24 , 11/2/2013

Baglantı

AVON(Uzm.Tk.Öncüsü)

AVON'a yeni üye olmak isteyen kardeşlerim gelin sizde ekibimizde yerinizi alın,
hem kazanın hem kariyer yapın ve yanında sürpriz hediyeler kazanın !!!
Avon'a ücretsiz üye olmak için bize başvurun.
Bilgi için iletişim : 543 369 7083 Fatma hanım (Uzm.Tk.Öncüsü)
https://www.facebook.com/avonkozmetik01
https://twitter.com/avonkozmetik01

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 03:41 , 17/4/2014

Baglantı

Başlıksız Yorum

MERHABA,
AVONA ÜCRETSİZ KAYIT YAPILIR. TEL:05419759592

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 03:24 , 6/11/2014

Baglantı

avon

Avona üye olmak isteyen arkadaşlar arayın görüşelim 0554 591 82 88 eda

Yazar: Anonymous Saat ve Tarih: 12:37 , 4/12/2014

Baglantı